Akademiki - ważne zmiany
(12.8.2020)

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i koniecznością dostosowania się do obowiązującego reżimu sanitarnego zmuszeni byliśmy zmniejszyć liczbę osób, którym możemy zapewnić pobyt w domach studenckich.

SONA - apel do studentów
(13.7.2020)

Nie oceniasz? Tracisz szansę na zmianę  - Uczelniany zespół ds. jakości kształcenia apeluje do studentów o wypełnianie ankiet. SONA przeprowadzona jest w tym semestrze - zgodnie z oczekiwaniami - w formie elektronicznej.

Wybory przedstawicieli studentów w Senacie II tura
(13.7.2020)

II tura wyborów studenckich przedstawicieli w Senacie UMW zaplanowana została we wtorek 14 lipca w godzinach od 08.00 do 15.00. W pierwszej turze nikt nie otrzymał wymaganej większości głosów. Do II tury przeszło 7 kandydatów.

SONA - najczęściej zadawane pytania
(8.7.2020)

17 czerwca uruchomiliśmy Studencką Ocenę Nauczyciela Akademickiego realizowaną tym razem w wersji elektronicznej. By ułatwić korzystanie z tego narzędzia przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

PWN Nauka - pierwsze wydanie e-czasopisma
(3.7.2020)

PWN  wydało pierwszy numer nowego e-czasopisma skierowanego do naukowców, dydaktyków i doktorantów. Pierwsze wydanie dotyczy prawa autorskiego.  Redakcja zachęca również do współpracy.

Procedura dotycząca kierowania studentów na praktyki
(3.7.2020)

W związku z trwającymi praktykami zawodowymi studentów naszej Uczelni, Zespół ds. zarządzania kryzysowego opracował specjalną procedurę dotyczącą zasad kierowania studentów na praktyki.

Konferencja zwieńczającą projekt Polski MOOC
(23.6.2020)

24-25.06 2020 r. w godz 12:00 -14:00 odbędzie się konferencja podsumowująca 2,5-letni projekt polskiej platformy edukacyjnej NAVOICA POLSKI MOOC. Konferencja odbędzie się w formule online z udziałem zaproszonych gości i ekspertów.

SONA w wersji elektronicznej
(22.6.2020)

Studencka Ocena Nauczyciela Akademickiego (SONA) w tym semestrze przeprowadzona będzie w formie elektronicznej. Czas na jej wypełnienie mija z końcem września 2020 roku.

Studenckie Centrum Pomocy
(19.6.2020)

Samorząd Studentów UMW uruchomił specjalny adres e-mail, pod który przyjmowane są zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości, z którymi mają do czynienia studenci naszej uczelni.

List rektorów do studentów Uczelni
(18.6.2020)

P.o. rektora UMW prof. Piotr Ponikowski oraz prorektor ds. dydaktyki prof. Piotr Dzięgiel opublikowali list do studentów Uczelni. Zwracają w nim uwagę na to, że wzajemny szacunek jest podstawą funkcjonowania społeczności akademickiej.