Konkurs na krzewienie wiedzy o edukacji
(22.6.2018)

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ogłosiła I edycję Konkursu im. prof. Romana Czerneckiego na najlepszy artykuł poświęcony edukacji. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca.

Awaria telefonów w Bibliotece Głównej
(21.6.2018)

W związku z awarią telefonów w Bibliotece Głównej kontakt z jej pracownikami jest utrudniony. Trwają prace nad naprawieniem przyczyny awarii. Powiadomimy Państwa o ich zakończeniu.

Otwarci na niepełnosprawność
(19.6.2018)

27 czerwca zaplanowano pierwszy etap projektu "Otwarci na niepełnosprawność. Cykl szkoleń skierowany jest nie tylko do dydaktyków, ale też pracowników administracji naszej uczelni.

Nabór wniosków w Programie Mozart
(14.5.2018)

Do 20 czerwca przyjmowane będą wnioski w tegorocznej, siódmej już, edycji Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej "Mozart".

Zaproszenie na szkolenia w Programie Wiedza Edukacja Rozwój
(9.5.2018)

Ministerstwo Zdrowia zaprasza potencjalnych beneficjentów na szkolenia w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Aktualnie dostępne szolenia dotyczą przede wszystkim działań profilaktycznych.

Profesor Akira Aoki odwiedził naszą uczelnię
(19.4.2018)

W kwietniu gościliśmy na naszej uczelni jednego z najbardziej cenionych na świecie specjalistów z dziedziny periodontologii laserowej - profesora Akira Aoki z Tokyo Medical and Dental University.

MINIATURA – „małe granty” ruszają po raz drugi
(17.4.2018)

Badania pilotażowe, konsultacje, konferencje – te i inne działania będą mogli sfinansować polscy badacze w ramach konkursu MINIATURA 2. Druga edycja tzw. małych grantów została ogłoszona 17 kwietnia 2018 r. przez Narodowe Centrum Nauki.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o stwardnieniu rozsianym
(17.4.2018)

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza do 3. edycji konkursu na pracę dotyczącą problematyki stwardnienia rozsianego. Udział mogą brać prace licencjackie i magisterskie, obronione w latach 2015/2016, 2016/2017 oraz 2017/2018.

Przyszli dentyści uczą przedszkolaki
(16.4.2018)

Studenci trzeciego roku na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w ramach zajęć z pedodoncji wyruszyli podbijać serca młodych pacjentów. Król Próchnica dał się pokonać.

Laur Medyczny PAN
(13.4.2018)

Publikujący studenci mają szansę powalczyć o Laur Medyczny im. Doktora Władysława Mayzla. Wyróżnienie przyznaje Wydział Medyczny Polskiej Akademii Nauk. Wnioski na uczelni składać można do 27 kwietnia.