Edukacja, profilaktyka – co można zrobić z małym budżetem?

Bezpłatny warsztat dla studentów „Edukacja, profilaktyka – co można zrobić z małym budżetem?"poprowadzą Kamila Szarejko i Kinga Lipka z Fundacji Medicover. Zaplanowano go 27 września w godz. 12.30-14.00. Obowiązują zapisy.

Informacje o warsztacie znaleźć można na stronie.

Termin: 27.09.2017 r. (środa); godz. 12.30 - 14.00 (14.30)
Miejsce: Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ul. Marcinkowskiego 2-6, Wrocław

Warsztat, organizowany w ramach Dnia Promocji Zdrowia w Działaniu, jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy - formularz.

Organizatorzy: Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia, Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich Uniwersytetu Medycznego.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Województwa Dolnośląskiego.

Patronat Organizacyjny: Prof. dr hab. Małgorzata Sobieszczańska, Dziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.