Konferencja zwieńczającą projekt Polski MOOC

24-25.06 2020 r. w godz 12:00 -14:00 odbędzie się konferencja podsumowująca 2,5-letni projekt polskiej platformy edukacyjnej NAVOICA POLSKI MOOC. Konferencja odbędzie się w formule online z udziałem zaproszonych gości i ekspertów.

Transmisja będzie dostępna na fanpage Fundacji Młodej Nauki na Facebook’u.

Konferencja podsumowująca projekt Polski MOOC to zwieńczenie wspólnego sukcesu wielu instytucji i ekspertów na rzecz kształcenia na odległość. Podczas spotkania w formie online, opowiemy o największych wyzwaniach i drodze, którą przeszliśmy, aby oddać platformę w ręce użytkowników. Nie zabraknie też merytorycznej wiedzy od ekspertów, 
specjalistów i twórców kursów MOOC, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami z pracy na platformie NAVOICA.

Pierwszy dzień konferencji poświęcimy tematyce zdalnego kształcenia i zapewnienia jakości kursów i zajęć online, o czym opowiedzą przedstawiciele instytucji edukacyjnych.

Drugiego dnia konferencji zapraszamy na seminaria tematyczne, dotyczące platformy NAVOICA na przestrzeni trwania projektu, zapewnienia jakości kursów MOOC na NAVOICA, planowania strategii oceny i motywacji w kursach MOOC i refleksji twórców z realizowanych kursów na platformie.

Program konferencji do pobrania

Kursy aktualnie oferiowane na platformie NAVOICA