Rejestracja na Cardiology Hackathon trwa

Zgłoszenia wpływać mogą do 6 maja. Uczestnicy Cardiology Innovations Hackhaton ponownie zmierzą się z zadaniem związanym z chorymi na niewydolność serca. Po raz pierwszy nie tylko we Wrocławiu, ale też w Dreźnie.

W tym roku zmagania koncentrują się na systemach eksperckich do przewidywania stanu zdrowia chorego z niewydolnością serca. Zespoły będą opracowowywać koncepcje takiego systemu oraz interaktywny prototyp aplikacji prezentującej interfejs użytkownika i kluczowe funkcje. Napisanie kompletnego kodu i prezentacja gotowego rozwiązania będzie dodatkowym atutem.

Po raz pierwszy konkurs rozegrany zostanie równolegle we Wrocławiu i Dreźnie, gdzie do współpracy zaproszony został Uniwersytet Techniczny z wydziałem medycyny.

Jaki jest plan? Zakwalifikowanych zostanie 10 zespołów, czyli maksymalnie do 50 zawodników z Polski i Niemiec. Uczestnicy spotkają się z mentorami z różnych dziedziń - kardiologii, IT, marketingu czy prawa. Będą mieli także możliwość porozmawiania z pacjentami i poznania ich perspektywy. Przygotowano dla nich serię wykładów na temat systemów eksperckich, design thinking czy tworzenia prezentacji.

Cardiology Hackathon

Pracę zespołową zaplanowano w Nokia Garage. W tej kreatywnie inspirującej przestrzeni uczestnicy mogą liczyć na profesjonalne zaplecze eksperckie. Będą tam tworzyć i dopracowywać swoje koncepcje 7 i 8 maja.

Najlepsi swoje pomysły zaprezentują w czasie międzynarodowej konferencji Innovations Cardiology Days 14-15 maja we Wrocławiu. Nagroda główna to 2,5 tys. euro. Spotkań, wiedzy eksperckiej, nawiązanych kontaktów i możliwości zweryfikowania swoich pomysłów przez tuzów z branży, wycenić nie sposób!

Cardiology Hackathon 2019

Więcej informacji i LINK DO REJESTRACJI znaleźć można na stronie i FB wydarzenia.

Wydarzenie organizują Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz Grupa Casus.BTL