Katedra i Zakład Patologii Jamy Ustnej - pracownicy

 

Pracownia Naukowa Badań Biologii Molekularnej

ul. Krakowska 26, 5-te piętro.
50-425 Wrocław
telefon: 071 784 01 40

Adiunkt dydaktyczny
dr Irena Duś-Ilnicka

Wydziałowy Koordynator ds Programu ERASMUS+

e-mail: irena.dus-ilnicka@umed.wroc.pl

 

Laborant

mgr Anna Szczygielska

email: anna.szczygielska@umed.wroc.pl

 

Asystenci

dr Joanna E. Owczarek

e-mail: joanna.owczarek@umed.wroc.pl

pokój 210, II piętro

 

lek. dent. Marta Szczepaniak

e-mail: marta.szczepaniak@umed.wroc.pl

pokój 210, II piętro

 

lek. dent. Ewelina Laskowska

e-mail: ewelina.laskowska@umed.wroc.pl

pokój 210, II piętro

 

lek. dent. Paula Duc

e-mail: paula.duc@umed.wroc.pl

pokój 210, II piętro

 

lek. dent. Elżbieta Krala

e-mail: elzbieta.krala@umed.wroc.pl

pokój 210, II piętro

 

13.05.2017