Dziekanat Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego: kierunek lekarsko-dentystyczny

ul. Krakowska 26, 50 - 425 Wrocław
ds@umed.wroc.pl
fax. (071) 784-01-18

Dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego
prof dr hab. Marcin Mikulewicz

Kontakt:
e-mail: marcin.mikulewicz@umed.wroc.pl
godziny konsultacji:
wtorek 11.00 - 12.30

Prodziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego
prof. dr hab. Tomasz Konopka

Kontakt:
e-mail: tomasz.konopka@umed.wroc.pl
godziny konsultacji:
poniedziałek: 8.30 - 10.30
środa: 10.00 - 12.00

Godziny pracy dla Studentów :
poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

Kierownik Dziekanatu
Dominika Dębowa
e-mail: dominika.debowa@umed.wroc.pl
Godziny przyjęć: poniedziałek - czwartek: 10:00-14:00

pokój nr 29
Tel. (71) 784-03-56
Fax. (71) 784-01-18

Prowadzenie toku studiów 
mgr Agata Hejtota-specjalista
agata.hejtota@umed.wroc.pl
pok.28
Tel. (71) 784-03-58

Prowadzenie spraw pomocy materialnej 
mgr Edyta Podymska-specjalista
edyta.podymska@umed.wroc.pl
pokój nr 28
Tel. (71) 784-03-59

Prowadzenie spraw studiów podyplomowych, nostryfikacji 
Anna Cetnarowicz-specjalista
tel. (71) 784-06-73
e-mail: anna.cetnarowicz@umed.wroc.pl
pokój nr 32

Prowadzenie spraw praktyk,dydaktyka
mgr Monika Święchowicz-specjalista
monika.swiechowicz@umed.wroc.pl
pokój nr 9
Tel. (71) 784-06-56

Prowadzenie toku studiów w Języku Angielskim (English Division)
mgr Agnieszka Sawicka-specjalista
agnieszka.sawicka@umed.wroc.pl
pokój nr 9
Tel. (71) 784-06-58

Sekcja informatyczna
mgr inż. Przemysław Kałusiewicz-specjalista ds. informatyki
przemyslaw.kalusiewicz@umed.wroc.pl
pokój nr 22
Tel. (71) 784-04-33

22.10.2019